Милчо Ангелов с нови два гола в Румъния

Нови два гола на българския нападател Милчо Ангелов стигнаха само за точка на Брашов, който завърши 2:2 на собствен терен срещу Конкордия (Кяжна) в среща от румънската Лига 2. С днешните си две попадения юношата на Черноморец (Бургас) вече има 15 през сезона и излиза на второ място в цялата дивизия.

Брашов поведе с 2:0, след като Ангелов вкара две дузпи - в 7-ата и в 26-ата минута. Първата си я спечели сам, след като беше подсечен около границата на малкото наказателно поле. Втората дузпа стана след пробив на Чика-Роша отляво, спрян с фал веднага след наказателната линия. И в двата случая родният нападател вкара по един и същи начин - до гредата.

Гостите от предградието на Букурещ също получиха дузпа в 34-ата минута, реализирана от Медиоп Ндиайе, а в добавеното време ветеранът и бивш национал Габриел Тамаш изравни за 2:2.

След този резултат Брашов е на първо място в група В на плейаут-групата с 41 точки, а Конкордия (Кяжна) е след тях с 39. Отборът на Милчо Ангелов завърши на седмо място в редовния сезон и пропусна шанса да се бори за промоция в Лига 1, а сега играе в потока за оставане.