Радослав Кирилов: През второто полувреме отстъпихме прекалено инициативата

Нападателят на ЦСКА 1948 Радослав Кирилов, който отбеляза един от трите гола за успеха над Локомотив (София) в първия полуфинален двубой за Sesame Купа на България, сподели мнението си след победата с 3:2. Българският национал заяви, че след почивката неговият отбор е бил принуден от "железничарите" да се дръпне назад.

"Труден мач - Локо (София) е стойностен отбор, който играе здрав футбол. През първото полувреме успяхме да покажем нашите качества. Вкарахме си положенията, но през втората част отстъпихме прекалено инициативата и не успяхме да затворим този полуфинал. Важен успех за нас.

ЦСКА 1948 ликува след зрелище в "Надежда", много голове, пропуски и червен картон белязаха мача

Говорихме си на полувремето, че не трябва да се дърпаме назад. Локо (София) излезе по-рисково и ни накара да се затворим.

Отсъстваха важни футболисти, но нашият отбор има доста голям потенциал, така че тези играчи, които взеха участие, се представиха страхотно. При нас има достатъчно голяма класа и хора, които могат да играят на различни позиции. Ние трябва да даваме най-доброто от себе си и мисля, че до момента се получава.

21 Локомотив (София) 2:3 ЦСКА 1948

Победата си е важна, защото във втория мач ще може да разчитаме на два резултата. Това е от значение. Трябва да мислим за следващите срещи до реванша. Гледаме мач за мач", каза Кирилов

Снимки: Борислав Цветанов