Розова долина подчини дубъла на Берое

Розова долина надви Берое II (Стара Загора) с 2:0 в Казанлък. Двубоят е от 31-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Кольо Чахов осигури трите точки за домакините. Летящ старт за тях. Още в началните секунди Ивелин Илиев стреля, вратаря изби топката в гредата, а Чахов посрещна от въздуха и тя се оплете в мрежата.

Ранният гол, като че ли прекалено успокои „розите“. Младият им съперник проведе опасни контраатаки и като по чудо не изравни. След почивката обаче казанлъшкия тим наложи волята си. В 63-та минута Ивайло Димитров центрира и Кольо Чахов вкара с глава втория гол.