Дубълът на Берое громи, треньорът му недоволен

Вторият отбор на Берое (Стара Загора) разгроми в Куклен местния Атлетик с 4:0. Срещата е от 29-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Резултатът е красноречив за съотношението на силите на терена. Тони Николов даде тон за успеха на „зелените“ с попадението си в 34-ата минута. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. Малко след нея Атанас Йорданов удвои. Другото го свърши влезлия като резерва Илиян Стоянов с попаденията си в 71-а и 76-ата минута.

Изразителният успех обаче не зарадва Веселин Пенев, треньор на младия старозагорски тим. Ето и коментара му пред Sportal.bg.

„Спечелихме с пестеливи действия. Това е най-слабия мач на отбора, откакто съм му треньор. Нямаше я динамиката в играта ни. Вероятно се дължи и на слабото противодействие от страна на съперника“.