Бдин победи дубъла на Етър в мач с три дузпи

Бдин се наложи с 3:1 над Етър II (Велико Търново) във Видин. Срещата е от 23-ия кръг на Северозападната Трета лига. Три от головете паднаха след дузпи. Успехът доближи селекцията на играещия треньор Николай Цветков-Демона само на точка от лидера Локомотив (Мездра), преди дербито между двата отбора.

Александър Соколов откри резултата за видинския тим от бялата точка в средата на първото полувреме. Цветомир Тодоров удвои по същия начин в средата на втората част. Кристиян Кънчев върна интригата също с гол от дузпа в 70-ата минута – 2:1. Накрая обаче Соколов се разписа още веднъж.