Бдин вкара пет пъти на Локо (Дряново) и пак поведе колоната

Бдин (Видин) се изкачи на върха в класирането след 5:0 у дома срещу последния в таблицата Локомотив (Дряново). Срещата e от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Мачът започна с 35 минути по-късно от първоначалния начален час. Повреда в автобуса на гостите е причината за закъснението им.

Кристиян Коцов даде тон за разгрома. Четвърт час след началото, Тома Ушагелов стреля, дряновския страж изби, но след втория удар на Коцов топката спря в мрежата. Наор-Авлиав удвои в 25-ата минута след разбъркване пред вратата на съперника. Ушагелов направи съотношението класическо в края на първата част. Играещият треньор Николай Цветков-Демона вкара четвъртия гол в 53-ата минута. Накрая влезлия като резерва Петьо Кръстев също се разписа. Още положения създадоха домакините.