Женско първенство по футбол: Лудогорец - Етър 2:0

Локо (ГО) удари лидера

Локомотив победи лидера Бдин (Видин) с 2:1 в Горна Оряховица. Срещата е от 22-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Лъчезар Русев с оглед случилото се на терена. Кристиян Райчев центрира и Димитър Байдаков откри за „железничарите“ в 28-ата минута.

Той не успя да вкара от дузпа малко преди почивката. В 78-ата минута Ивайло Иванов прехвърли от далеч стража на Локомотив и възстанови равенството. Всичко приключи в 82-ата минута, когато Георги Колев реализира победното попадение след центриране от фланга. Той, Байдаков и Янислав Цачев пропуснаха още. Последният на два пъти уцели гредите.