Левски 2007 свали Бдин от върха

В град Левски, едноименния тим надви Бдин (Видин) с 1:0 и го свали от първото място в класирането. Срещата e от 20-ия кръг на Северозападната Трета лига. Любомир Борисов реализира единствения гол. Случи се в 6-ата минута, когато Тихомир Тодоров центрира от корнер, Митко Красимиров насочи с глава топката в гредата, Борисов я посрещна и шутира в мрежата. Левскарите изиграха най-силния си мач през този сезон.

Заслужено спечелиха, дори пропуснаха да бият по-изразително. До почивката Красимиров, Борисов, Ивайло Иванов и Венцислав Миленов пропусна отлични възможности. Последният пропиля шанс и след почивката. Тогава Павел Челестинов излезе очи в очи с видинския страж, но не го преодоля. В 80-ата минута Янек Кирилов получи втори жълт и червен картон, а бдинци доиграха останалото време с 10 футболисти.