Локо (Русе) с категоричен успех

Локомотив победи Ботев (Нови пазар) с 3:0 в Русе. Двубоят е от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините доминираха, но нулите се запазиха близо час. Дотогава гостите оказваха съпротива, а после отпаднаха физически. Преслав Петков вкара първия си гол за Локомотив.

Това се случи в 55-ата минута, когато вратаря изби центрирана топка от Мартин Ангелов, Добромир Филипов не успя да нанесе голов удар, но това стори Петков. Четвърт час по-късно влезлия като резерва Динко Станчев центрира прострелно и Аян Ирфан си вкара автогол. Всичко приключи в 75-ата минута, когато Дани Братоев нанесе голов удар от границата на наказателното поле – 3:0. Той уцели гредата през втората част. Бисер Георгиев направи същото преди почивката.