ЦСКА приема Дея спорт в София в взривоопасен втори 1/4-финал в НВЛ

Волейболистите на ЦСКА, които завършиха на 5-о място в редовния сезона на efbet Супер Волей, приемат днес Дея спорт (Бургас) във втората 1/4-финална среща, която ще се играе от 18,00 часа в столичната зала “Васил Симов”.

“Червените” поведоха с 2:0 гейма н първия двубой в Бургас, но отличната игра на домакините, вдъхновени от Валентин Братоев, донесе успех на Дея спорт в първата среща с 3:2 гейма.

Александър Попов: Ще се борим в София, надяваме се да сме близо в резултата и да покажем още по-добра игра

Така бургазлии поведоха в серията с 1-0 победи и днес се нуждаят от нов успех, за да се класират на полуфинал.

Франческо Кадеду: Беше много трудно, както ще бъде и в останалите мачове от плейофа

Играе се до 2 победи от 3 мача.

Валентин Братоев: ЦСКА имат своите шансове, ние имаме своите, но се надявам да излезнем победители

Ако се стигне до трети двубой, то той ще се играе на 8 април, събота от 18,00 часа в Бургас.

Снимки: NVL/Startphoto.bg

Снимки: Startphoto