Петев: Купата и първенството са 100% равнопоставени

Наставникът на Лудогорец Ивайло Петев даде мнението си след победата с 2:1 над Спартак (Варна) на четвъртфиналите за Sesame Купа на България.

"До голяма степен съм доволен. Не съм доволен, че през първото полувреме създадохме 6-7 положения. В една от контрите на Спартак (Варна) допуснахме гол, трябва да работим в тази насока. Великолепна ситуация от Шоу ни даде възможност да продължим напред. Продължаваме да работим напред. Доволен съм от създадените ситуации, но не съм доволен от тяхното нереализиране. Създадохме две-три чисти голови положения, но изпълнението на Шоу ни прати напред.

Лудогорец трепна, но преодоля Спартак (Варна)

Всеки един се труди и тренира с голям ентусиазъм, това за мен радващо. Тренировките са едно, официалните мачове друго, но който се труди здраво, резултатите ще дойдат. Надявам се Десподов да е на разположение за следващия мач, Неделев получи болка в прасеца, която е имал преди няколко месеца. Всеки ще получи своя шанс. Всеки трябва да покаже защо е в Лудогорец. За мен първенството и купата са 100% равнопоставени, не исках да отговорям на този въпрос, но ми го зададохте. Нямам предпочитание за жребия", каза бившият национален селекционер.