Две шести места за българските състезатели на Световната купа по спортна аеробика в Португалия

Българските състезатели заеха две шести места на финалите на Световната купа по спортна аеробика в португалския град Кантанхеге.

При жените Борислава Иванова, която беше втора в квалификациите, получи оценка от 19.700 точки, която й отреди шестата позиция. Шампионка стана японката Рири Китадзуме с 21.200 точки.

Иванова и Христо Манолов завършиха на шесто място при смесените двойки, след като бяха оценени с 19.100 точки.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Златните медали спечелиха представителите на Украйна Анастасия Курашвили и Станислав Станислав Галайда с 19.700.

Така България приключва надпреварата с едно отличие, след като вчера българинът Александър Мишинков взе сребро при юношите на съпътстващия международен турнир по аеробика в Кантанхеге.