Николай Желязков: Влизаме в ритъм и почваме да мислим за мача с Пирин

Волейболистите на Левски София записаха 15-а победа в Efbet Супер Волей, след като надиграха Черно море (Варна) с 3:0 гейма в мач от 20-ия кръг на шампионата. С това "сините" отново са втори във временното класиране с 45 точки и 5 загуби. Ето какво сподели старши треньорът на тима Николай Желязков след мача:

Левски отново втори в НВЛ след бърза победа над Черно море

"Смятам, че спечелихме заслужено. Черно море са ни доста неудобен противник, независимо от това, че в този мач спечелихме. Съперникът играе доста добре в защита, греши доста малко в атака. Има интересни нападатели. На моменти направихме някои грешки, поради които във тория гейм имахме ситуации, в които резултатът беше близък, но като цяло бях спокоен. Момчетата показаха добра игра. След мача с Добруджа имахме време за подготовка, да починем, да се възстановим. Влизаме в ритъм и почваме да мислим за мача с Пирин в събота. В Разлог традиционно се играе трудно. Ще трябва да дадем най-доброто от себе си, за да спечелим и ще направим всичко възможно да сме максимално концентрирани и да се подравим с успех.”

Снимки: NVL/Startphoto.bg

Снимки: Startphoto