Васил Стоянов пред Sportal.bg: Избирам си ЦСКА на финала

Президентът на Черноморец Васил Стоянов говори пред Sportal.bg минути след елиминирането на носителя на трофея през последните две години Рилски спортист в четвъртфинален двубой на efbet Купа на България.

“Акулите” спечелиха повече от драматично след продължение с 82:78, а в един момент в двубоя изоставаха с 18 точки.

“Много сладка победа за целия ни град. Уж жребият бил много тежък… Най-добрият вариант за нас е да играем първи мач с Рилски спортист, защото сега ще имаме инерция и ще вземем и втория мач. След това ще имаме почивка преди финала и ще видим, но случилото се сега не е случайно.

Аз лично не съм изненадан от победата ни. И не е защото мачът е свършил. Този път всички от ръководството ще влезем в съблекалнята при играчите и ще ги надъхаме. Турнирът започва от утре, имаш един мач на ден, но това сме си го говорили в последния месец и нещо.

Черноморец сътвори сензация и детронира Рилски спортист

Ние нямаме загуба от началото на януари и винаги следващият е най-важен. Избирам си за съперник ЦСКА на финала”, каза Васил Стоянов пред Sportal.bg.