Марк Хаджижеков спечели втори пореден трофей на ИТЛ

Марк Хаджижеков спечели силния любителски тенис турнир от сериите ITL500 в Tennis Club 15:40. На финала той победи бургазлията Саркис Харалампиев. Срещата продължи 1 час и 10 минути и завърши в два сета при резултат 4:1; 4:2. За Марк това е втора поредна титла в ITL. На 3 март той спечели турнира от същата категория провел се в TK"18.82". Тогава на финала той победи Едиз Батран в решаващия мач с 4:3, 4:1.

"Финалът днес беше много оспорван, имаше само по един пробив в сетовете. За мен беше огромна чест да играя с един от най-добрите любители. Радвам се, че най-накрая играхме един срещу друг", каза Марк след последната точка.

В категория „средно напреднали“ шампион стана Велислав Панчев, който победи в оспорван двубой Николай Атанасов – в отделните части 4:2, 3:4(3), 10:7. С тази си победа Вели взе реванш за загубата си от същия съперник на финала в последния турнир. При начинаещите купата взе Антон Стоянов. Това той стори след триумф с 4:1, 4:2 над Николай Миланов.

Програмата на Интерактив тенис продължава със срещите при начинаещите от Четвъртия вечерен турнир в тенис клуб „Люлин-6“. Продължава записването за категория средно напреднали и кралската - ITL500. Желаещите да се включат в турнирите на ITL могат да заявят участие на сайта на лигата – www.interactive-tennis.com.