Илкер Будинов: Изненадващата победа срещу Лудогорец ни даде доста добър тласък

Футболистът на Пирин Илкер Будинов остана доволен от победата с 2:0 срещу Хебър. Той заяви, че "орлетата" напълно са заслужили трите точки, а успехът над Лудогорец преди седмица е дал допълнителен тласък на отбора за днешния двубой.

"Изиграхме доста добър мач срещу пряк конкурент в битката за оцеляване. Напълно заслужавахме да победим. През първото полувреме само голът ни липсваше. През втората част намалихме оборотите, но успяхме да вкараме два гола и да се поздравим с успеха.

Пирин (Благоевград) се разправи с Хебър и се отдалечи от дъното на класирането

Изненадващата победа срещу Лудогорец ни даде доста добър тласък. Леко-полеко хората се завръщат на стадиона и се радват. Трябва да затвърдим всичко това в следващия мач срещу Ботев (Враца). Няма какво да губим от мача с Ботев (Враца). Удобен съперник за нас и мисля, че ще излезем крайни победители.

Янев: Очаквахме първия гол да ги пречупи, най-трудно ми е срещу Владо Манчев

Благодаря на Ицо Янев и ръководителите. Въпреки ситуацията, те не вкараха напрежение в съблекалнята. Не бяхме затормозени от това, че нещата не вървяха добре. Благодаря на феновете и се надявам с всеки следващ мач да стават все повече", заяви Будинов.

Снимки: Startphoto