НА ЖИВО ОТ "ГЕРЕНА" С ПОСЛЕДНИ НОВИНИ ЗА ЛЕВСКИ

Моуриньо загуби обжалването и няма да води Рома срещу Лацио

Треньорът на Рома Жозе Моуриньо загуби обжалването на наказанието си от два мача в Серия А заради реакциите си, когато бе изгонен при загубата от Кремонезе с 1:2 в края на февруари. Това обяви Апелативният спортен съд на Италия в петък.

Моуриньо, който бе изгонен от съдията Марко Пичинини в началото на второто полувреме, беше глобен и с 10 000 евро и ще пропусне мачовете на Рома срещу Сасуоло в неделя и дербито с Лацио на 19-и март.

Моуриньо обмисля да заведе дело срещу съдията, заради когото го изгониха

На португалския треньор му бе разрешено да седне на пейката при успеха над Ювентус с 1:0, след като наказанието му временно бе прекъснато заради обжалването.

Тимът на Рома е на четвърто място в класирането на Серия А с 47 точки, на една от третия Лацио.

Снимки: Gettyimages