Монако изпусна победата в края на мача с Троа

Монако завърши наравно 2:2 като гост срещу Троа в първи мач от неделната програма на 26-ия кръг в Лига 1, който беше ръководен от женска съдийска тройка.

Домакините, които са застрашени от изпадане, поведоха в резултата след малко повече от половин час игра след далечен шут на Роминиг Куаме

Четири минути преди почивката Кевин Фоланд пропусна да изравни. В 81-ата минута Висам Бен Йедер, който направи няколко пропуска, възстанови равенството. Пет минути след това попадение на бившия футболист на Севиля даде аванс за монегаските, които обаче не успяха да задържат преднината си след удар с глава Ике Угбо в последните секунди на мача.

С равенството Монако е на трето място в класирането, докато Троа остава на предпоследната 19-а позиция.

Снимки: Imago