Регистрирай се в “Домът на феновете” и дай своите прогнози за дербито в Англия между Ливърпул и Манчестър Юнайтед

Станахте ли вече част от фен общността на любимия си отбор  в Carlsberg “Домът на феновете”? Регистрирайте се сега и “последвайте” любимия си отбор от Острова!

А ако сте фен на Ливърпул или Манчестър Юнайтед  тази седмица Carlsberg ви дава възможността да покажете своите футболни знания като участвате в нашата "Мач игра” за двубоя между мърсисайдци и "червените дяволи".

На най-верния фен на Ливърпул Carlsberg ще подари оригинална фланелка на отбора от сезон 2022/2023.

За целта трябва да познаете правилно 6 аспекта от срещата - резултат на полувремето, краен резултат, първи голмайстор, колко ъглови удара ще има в мача, както и това дали ще има дузпа или червен картон. Играйте още сега и докажете, че сте фена, който най-добре познава английския футбол!

Ливърпул все още се опитва да се вдигне след тежкото поражение с 2:5 от Реал Мадрид в Шампионската лига и дербито с “червените дяволи” е идеалния момент за това. Мърсисайдци записаха две поредни срещи с чиста мрежа в Премиър лийг и ще искат да продължат тази серия. Манчестър Юнайтед в момента е на гребена на вълната под ръководството на Ерик тен Хаг. Тимът продължава да се представя отлично във всички турнири, след като вече спечели Карабао Къп, елиминира Барселона в Лига Европа и продължи напред и за ФА Къп. Отборът също не е получил гол в последните си два мача от Премиър Лийг и има 3 победи в последните си четири мача за първенство.