Илиан Илиев титуляр при победа на Аполон (Лимасол) срещу АЕК Ларнака

Отборът на Аполон (Лимасол) победи с 2:1 при домакинството си на състава на АЕК Ларнака в мач от 25-ия кръг на кипърската Първа дивизия. Българинът Илиан Илиев започна като титуляр и игра 66 минути за домакините.

Победата беше втора поредна за Аполон (Лимасол) и отборът запази петата си позиция в шампионата. АЕК Ларнака пък е втори и вече в трети пореден мач не може да стигне до успеха.

Иначе двата отбора направиха нулево първо полувреме и оставиха развръзката за след почивката. В 63-ата минута Годсуей Доньо откри резултата в полза на домакините. Три минути по-късно Илиев бе заменен от Панайотис Артиматас.

В 76-ата минута Хрвойе Миличевич изравни резултата и даде надеждите на своите за обрат и първа победа от 4 февруари насам.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

Това обаче не се случи и дълбоко в добавеното време Амр Варда вкара втори гол за Аполон (Лимасол) и сложи точка на спора.