Христо Янев си пожела два гола срещу Левски

Наставникът на Пирин (Благоевград) Христо Янев говори след загубата с 0:2 от Славия на старта на пролетния дял от efbet Лига. Бившият национал похвали момчетата си за старанието през второто полувреме и призна, че се надява на два гола срещу Левски в следващия кръг.

Славия сгъна Пирин и влезе в топ 4

"Нямам какво толкова да обяснявам, Славия вкара ситуациите, които имаше. Ние създадохме не малко положения, заслужено победиха според мен. Не трябва да забравяме, че Славия водеше на полувремето с 2:0, ние пропуснахме своите положения, които бяха по-чисти от тези на Славия. Логичното е да загубим мача, с оглед на това, което се случи в мача.

Само двама подкрепяха Пирин срещу Славия

Ние сме почти нов отбор, за краткото време свършихме много работа - ясно е, че резултатите и точките ни притискат, но ще направим всичко възможно да запазим мястото си в елита, държа да го отбележа. Мога да похваля момчетата за това, което направиха след почивката. Няма да става по-леко, чака ни тежка серия от мачове.

20 Славия - Пирин (Благоевград)

Шaпки долу за характера на футболистите! Оставям ръководството да говори за проблемите, които има. Аз съм старши треньор, ръководството прави всичко възможно всичко да е нормално и стабилно за всички, които работим в клуба. Трябва да печелим точки и да имаме друг облик, за да останем в efbet Лига, имаме добър отбор. Надявам се срещу Левски да създадем три-четири положения и да вкараме две от тях", каза Христо Янев в "Овча купел".

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"