Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Фулъм спечели преиграването със Съндърланд и си уреди среща с Лийдс

Фулъм се класира за 1/8-финалите на ФА Къп, където ще срещне Лийдс, след като победи с 3:2 Съндърланд на "Стейдиъм ъф Лайт". Този сблъсък се преиграваше, след като в края на януари двата отбора завършиха 1:1 на "Крейвън Котидж".

Фулъм започна добре и взе ранен аванс след гол на Хари Уилсън в осмата минута. Карлос Винисиус задържа добре в наказателното поле с гръб към вратата, след което пусна към бившия играч на Ливърпул, който стреля с външната част на обувката си. Патерсън докосна топката, но не успя да спаси.

В 59-ата минута Андреас Перейра удвои. Том Кеърни намери Митрович с много добро подаване. Ударът на сърбина без избит от стража на домакините, но Митрович успя да достигне до топката около аутлинията и след това да я върне по перфектен начин към Перейра. Бразилецът се разписа отблизо.

Джак Кларк върна надеждите на Съндърланд в 77-ата минута, когато стреля много технично в горния ляв ъгъл на вратата на Родак. Пет минути след това обаче Фулъм си върна аванса от два гола, след като Курзава засече от воле от няколко метра, след няколко карамбола в наказателното поле.

В 90-ата минута Бенет върна още един гол за домакините, след като стреля в ъгъла. Това обаче се оказа недостатъчно за "черните котки", които иначе изиграха доста добър мач.