Наинголан блесна при дебюта си под ръководството на Де Роси

Халфът Раджа Наинголан направи силен дебют за ръководения от Даниеле Де Роси СПАЛ, въпреки че отборът загуби с 3:4 от гостуващия Бари в зрелщен двубой от 23-тия кръг на Серия “Б”.

Белгиецът влезе в игра в 51-вата минута, когато резултатът беше 0:3. В 62-рата минута той асистира с центриране за гола на Габриеле Мончини, а в 81-вата се разписа със силен шут. Това обаче не се оказа достатъчно домакините да избегнат загубата.

Междувременно, Джанлука Ди Марцио съобщи, че ръководството на СПАЛ обмисля дали да уволни Де Роси. Тимът се намира едва на 17-ото място в класирането с актив от 24 точки, а Бари е пети с 36 пункта.

Снимки: Imago