Славия удари руснаци в последната си контрола в Турция

Отборът на Славия победи с 2:1 руския Оренбург в последната си контрола на турска земя от лагера в Тюрклер. Досега “белите” победиха казахстанския Кизилжар, завършиха наравно с Марибор и загубиха от Младост (Лучани) и Факел

Руснаците откриха резултата в 15-ата минута от дузпа. Людовик Соарес игра с ръка в наказателното поле и съдията посочи бялата точка. Зад топката застана Николай Титков и реализира.

Четири минути по-късно обаче Тони Тасев открадна топката от вратаря на Оренбург и изравни - 1:1.

В 23-ата минута Славия направи пълен обрат. Крис Добрев напредна по лявото крило и с техничен удар реализира.

През втората част гол не падна и така Славия приключи лагера си в Турция с успех. По-късно днес "белите" се прибират в България.

СЛАВИЯ 2:1 ОРЕНБУРГ
0:1 Титков (15-д)
1:1 Тасев (19)
2:1 Добрев (23)

СЛАВИЯ: 21. Вуцов, 83. Попадийн, 23. Виячки, 5. Йеленкович, 4. Соарес, 93. Нгуена, 14. Чунг До, 33. Иванов, 88. Тасев, 11. Добрев, 10. Николов

ОРЕНБУРГ: 1. Гошев, 2. Полуячтов, 3. Сиваков, 5. Аюпов, 17. Ковальов, 19. Ектов, 14. Перес, 23. Вера, 20. Акоста, 38. Титков, 87. Капуцианский