Три титли за Берое на държавния личен шампионат по свободна борба за юноши

Берое спечели три титли на Държавното лично първенство по свободна борба за юноши във Враца.

Калоян Атанасов, който триумфира при 74-килограмовите и взе приза за най-техничен състезател. В решителната схватка талантът победи съотборника си Дянко Дянков с 4:1.

Другите две златни отличия спечелиха братята Иван и Радомир Стоянови. В категория до 70 кг Иван преодоля с технически туш 10:0 Николай Момъкова, а Радомир победи със същия резултат Гьокан Хазим.

Вече може да спечелите 200 000 лева от Sportal.bg в новата секция "Домът на феновете"

ЦСКА взе две титли, като шампионът при 92-килограмовите Сали Салиев получи и купата за най-резултатен борец. На финала младият талант бе категоричен срещу Стефан Цонов - 11:0. Другата титла за "червения" клуб спечели Серхан Ферадов (97) след успех над Орлин Асенов със 7:2.

Утре са схватките при девойките. Стартът е от 10.00 часа в зала "Иван Ценов".