Уест Хам преодоля Брентфорд

Уест Хам победи Брентфорд с 1:0 като гост и се класира за четвъртия кръг на ФА Къп. "Чуковете", които имат сериозни проблеми в първенството, стигнаха до успеха след късен гол на Саид Бенрама. Топката стигна до него, след като Деклан Райс спечели топката, и алжирецът се разписа в 78-ата минута.

В тима на Брентфорд имаше седем промени от последния им мач и това се отрази на играта на тима. Играчите на Томас Франк отправиха само един точен удар към вратата на съперника. В голяма част от срещата и двата отбора не създаваха нищо, а топката се подаваше между защитата и халфовата линия.

Снимки: Imago