Очаквайте в 15:30 : Турнир на талантите U14 : Зона София - Зона Пловдив

Чави наказа играчите на Барса след равенството с Еспаньол

Треньорът на Барселона Чави Ернандес е останал много разочаровано от равенството в дербито с Еспаньол (1:1). Тимът му водеше в резултата, но не успя да довърши съперника с втори гол и бе наказан през второто полувреме с попадение от дузпа на Хоселу. Затова наставникът веднага е взел мерки и е наложил наказание на своите играчи, съобщава "АС".

Треньорът бе обещал на отбора, че ще получи ден почивка за Нова година. След разочароващото представяне в дербито обаче наставникът промени решението си и дори назначи допълнителна тренировка.

Чави се надява, че по този начин ще събуди играчите си и ще ги амбицира за по-добро представяне в следващия мач. Каталунците ще се изправят срещу ФК Интерсити в двубой за Купата на Испания в сряда.

Снимки: Imago