Агуеро с грозна постъпка в съблекалнята на Аржентина

Бившият аржентински нападател Серхио Агуеро бе в Катар, за да подкрепи националния отбор на страната си на финала на Световното първенство срещу Франция. След края на двубоя и успеха с дузпи на “албиселесте”, Кун се включи в празненствата, като дори получи възможност да подържи купата в ръцете си.

Агуеро се присъедини към бившите си съотборници и в съблекалнята на стадион “Лусаил”, но там се отличи и с една не особено красива постъпка. На видео в социалните мрежи се вижда как той пее обидна песен за халфа на Франция Едуардо Камавинга.

„Camavinga, cara de pinga“, се чува да казва Агуеро. Това  може да се преведе като Камавинга с лице, приличащо на мъжки полов орган.

Следвай ни:

Снимки: Imago

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.
2 Коментара
avatar
SexyKiska17
.6/6/2025
😘🥰 Искаш ли да си намериш жена за една нощ? Влез в 👉 17X.FUN
Харесай
Отговори (0)

Още от Футбол свят

Виж всички