ЦСКА завърши полусезона с победа в Казанлък

Волейболистките на ЦСКА излязоха на второ място в женската "Демакс" лига. Момичетата на Юлия Иванова и Тони Зетова обърнаха и надиграха като гости Казанлък Волей с 3:1 (20:25, 25;19, 25:21, 25:19) в мач от последния 7-и кръг на полусезона.

Така двата тима си размениха местата в класирането, като имат по 5 победи и 2 загуби. "Червените" са втори с 15 точки, докато Казанлък вече е трети с 14 точки.

Срещата не започна добре за „червените“, които имаха проблеми в първите минути на първия гейм. Това позволи на домакините да вземат сериозен аванс от 11 точки, който им осигури успеха и в частта с 25:20. Впоследствие обаче ЦСКА показа на какво е способен. Армейките се разиграха и доминираха на всеки елемент в следващите три гейма, за да стигнат до напълно заслужената победа.