Турнир на талантите U14: Зона Пловдив - Зона Благоевград 2:2

Тата Мартино: Трябваше да спечелим заради първото полувреме

Селекционерът на националния отбор на Мексико Херардо Мартино заяви, че е разочарован от равенството 0:0 срещу Полша в мача от първия кръг в група С на Световното първенство в Катар.

„Бяхме по-добри през първото полувреме, заслужавахме предимство на почивката“, каза Тата, добавяйки, че играчите му са станали предвидими и предпазливи с напредването на двубоя.

„Дузпата беше наша грешка, но като цяло смятам, че трябваше да спечелим мача предвид това, което направихме през първото полувреме“, добави Мартино.

В иновативната арена, построена с помощта на 974 рециклирани контейнера, която гледа към Арабския залив, море от мексикански фенове в зелено превъзхождаше полските си “колеги” и накара присъствието им да се усети в арената с капацитет от 40 000 души, но и това не помогна на „ацтеките“ да вземат 3 точки.

Селекционерът на Полша: Марадона, Платини, Зико, Сократес… всички те са пропускали дузпи