Янтра (ПТ) срази Етър II за половин полувреме

Янтра се наложи с 4:0 над Етър II (Велико Търново) в Полски Тръмбеш. Двубоят е от 15-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините изковаха успеха за половин полувреме и намалиха темпото.

В 5-ата минута Християн Кожухаров преодоля трима от гостите и озовал се сам срещу вратаря откри резултата. След още толкова време Красен Славчев беше спрян с нарушение и Любомир Генчев вкара дузпата. Двойно подаване с Георги Павлов, изведе по диагонала Марио Балъков и той направи резултата класически. Славчев реализира четвъртото попадение в 29-ата минута. После домакините намалиха оборотите.