Янтра (ПТ) отнесе Локо (Дряново)

Янтра (Полски Тръмбеш) разгроми у дома Локомотив (Дряново) с 6:1. Двубоят е от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Победителят в срещата беше предрешен за половин час през първото полувреме. Любомир Генчев откри резултата в 10-ата минута. Красен Славчев удвои в 31-ата, а десетина минути по-късно Генчев се разписа и от фаул. Калоян Илиев вкара четвъртия гол в 53-ата минута. След 180 секунди Денис Дачев записа почетното попадение за гостите. В следващия четвърт час по веднъж реализираха Калоян Илиев и Християн Кожухаров. После футболистите на Янтра намалиха темпото.