Локо (ГО) обърна Янтра (ПТ)

Локомотив се наложи с 4:2 над Янтра (Полски Тръмбеш) в Горна Оряховица. Двубоят е от 14-ия кръг на Северозападната Трета лига. Топката спря първо в мрежата на домакините. Това се случи 120 секунди преди почивката. Тогава Християн Кожухаров овладя центрирана топка на границата на наказателното поле, завъртя се и стреля, кълбото се удари в гредата и спря в мрежата.

Обратът стана факт за десетина минути след началото на втората част. Влезлият като резерва Димитър Байдаков беше изведен сам срещу вратаря и изравни в 50-ата минута. По същия начин скоро се разписа и Георги Колев – 2:1. Кожухаров обаче изравни в 61-ата минута. Само след няколко минути обаче напусна заради контузия. В 69-ата минута Колев стреля от границата на наказателното поле, а вратаря на гостите пропусна топката между ръцете и краката си за 3:2. Малко пред края Янислав Цачев шутира, кълбото се отби в напречната греда и рефера посочи центъра – 4:2.