Бразилски голмайстор осигури пореден успех за Бдин

Бдин (Видин) победи у дома Партизан (Червен бряг) с 2:0 и затвърди лидерската си позиция. Двубоят е от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Герой за домакините е Емануел Виейра де Соуса. Бразилецът реализира 12-о и 13-ото си попадения от началото на сезона и се откъсна от преследвачите си в листата на голмайсторите. Той откри резултата в 20-ата минута с добавка.

Демона: Да се завърнем на пътя на победите

По идентичен начин се разписа и четвърт час по-късно. Пропусна да запише хеттрик. Другите възможности пред отсрещната врата пропиляха съотборниците му Калоян Цветков, Цветомир Тодоров, Стивън Милчев и играещия треньор Николай Цветков-Демона.

Любомир Иванов: Дано съдийството да е на ниво във Видин

Партизан също имаше своите шансове, но Тихомир Динев при 0:0 и Милен Тонев след почивката не се възползваха.