Локо (ГО) вкара четири пъти и уцели две греди

Локомотив (Горна Оряховица) надигра у дома Боруна (Царева ливада) с 4:0. Двубоят е от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. С двойно по-голям резултат можеха да бият домакините, а гредите на два пъти помогнаха на гостите. Интригата изчезна за 180 секунди. Николай Иванов проби и подаде, а Димитър Байдаков откри резултата в 12-ата минута.

Той пък асистира за попадението на Георги Колев в 15-ата. До почивката Байдаков тресна два пъти гредите, Колев и Даниел-Виктор Кънчев пък пропуснаха очи в очи с вратаря. Четвърт час след началото на втората част, Байдаков и Колев разиграха отново успешно атаката за втория гол и стана 3:0. Тодор Бакърджиев стреля неспасяемо от далечно разстояние в 71-ата минута – 4:0. Кристиян Райчев също можеше да се разпише.