Черноморец и Саяна със зрелищно равенство в Хасково

Черноморец завърши наравно при гостуването си на Саяна в мач от 15-ия кръг на Югоизточната Трета лига. На стадиона в Хасково съперниците изиграха зрелищен двубой, завършил при резултат 2:2.

Черноморец поведе в 20-ата минута с гол на Григор Долапчиев. Само 9 по-късно обаче домакините изравниха.

Малко преди да измине час игра Саяна осъществи пълен обрат с попадение на Васил Колев. Този път бургазлии реагираха бързо и в 66-ата минута Долапчиев с втория си гол в мача направи 2:2.

В 86-ата минута Черноморец остана с човек по-малко. Павлин Чиликов фаулира откъсващ се сам срещу вратаря футболист на Саяна, за което получи директен червен картон.