Димитър Димитров: Недопустимо е да изостанем с толкова в нашата зала

Капитанът на Балкан Димитър Димитров сподели своето мнение след загубата от Левице с 62:73 в четвъртия двубой на тима от първата фаза на ФИБА Къп. Ето какво сподели баскетболистът на "зелените" след двубоя с шампиона на Словакия:

"Първото полувреме започнахме агресивно. С 62 точки в нашата зала не можем да побеждаваме. Основната грешка ни е в началото на мача. Недопустимо е да допуснем такова изоставане в нашата зала. Има и такива мачове, надявам се да вземем още една победа, за да можем да продължим напред. Бяхме в къс състав днес, така че може и това да е изиграло някаква роля.

Отиваме в Стара Загора за победа в петък. Вече нямаме право на грешка в първенството, така че отиваме с максимална мобилизация и концентрация за победа. Берое не е лесен съперник, нищо че имат финансови проблеми. В Стара Загора се играе трудно и това не е отбор за подценяване", каза Димитров по отношение на предстоящия мач с Берое в петък от НБЛ.

Снимки: Борислав Трошев