Левски 2007 измъкна три точки

В град Левски едноименния тим спечели с 1:0 срещу Янтра (Полски Тръмбеш). Двубоят е от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Джанко Танев осигури победата с попадението си в 20-ата минута, когато беше изведен зад защитата и отблизо насочи топката в мрежата. Гостите трябва да съжаляват, че не си тръгнаха поне с точки. Те започнаха вихрено и в началните десетина минути, голмайстора им Любомир Генчев пропусна да открие резултата на два пъти.

Поредно трудно домакинство да Левски 2007

Съотборникът му Калоян Илиев също пропиля шанс за попадение. Капитанът на домакините Ивайло Раденцов пък уцели гредата. След почивката топката се разиграваше в половината на левскарите. Футболистите на Янтра създадоха доста ситуации, но… Левски доигра последния половин час с намален състав. В 60-ата минута Веселин Митев спря с нарушение Калоян Илиев и рефера го отстрани с червен картон.