100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Павликени с три точки в Дряново

Едноименният тим на Павликени спечели с 2:1 в Дряново срещу Локомотив. Двубоят е от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Първото полувреме завърши без голове, като гостите пропуснаха да открият резултата в 30-ата минута. Те сториха това обаче в 55-ата, когато Стефан Гинчев беше точен от фаул. Домакините заличиха пасива чрез Мартин Ботев, десетина минути по-късно. Скоро обаче рефера отсъди дузпа, която капитана Йордан Йорданов реализира за окончателното 1:2. В оставащото време, „железничарите“ имаха две възможности да изравнят, но Десислав Пенев и Денис Дачев ги пропиляха.