Локо (Дряново) взе съседското дерби и записа първа победа

Локомотив (Дряново) надви Боруна в Царева ливада с 2:0 в дербито на съседите. Двубоят е от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. На терена преобладаваше битката за сметка на футбола.

От Боруна: Всичко заработено е изплатено

Имаше обаче и критични моменти пред двамата вратари. Половин час след началото, Васил Андреев тресна гредата на гостите. Дряновският капитан Константин Йорданов стреля от фаул, топката премина през куп от играчи и влезе във вратата на домакините, четвърт час преди края. В 80-ата минута настана суматоха пред голлинията на Боруна и Радостин Стоилов вкара втория гол.