Пирин (Разлог) с първа победа у дома за сезона

Отборът на Пирин (Разлог) победи с 1:0 у дома Гранит (Владая) в среща от 11-ия кръг на Югозападната Трета лига - група "Б". Това бе първа победа у дома за сезона за възпитаниците на Димитър Мавродиев, но дойде в подходящ момент и срещу пряк съперник в борбата за оцеляване.

За последно тимът от Разлог бе побеждавал в първенството на 20-и август срещу Надежда (Доброславци) като гост. Единственото и победно попадение реализира Петър Попадийн през втората част. В последната минута гостите от Гранит удариха и греда.

В класирането Пирин е на 10-о място със 7 точки, а Гранит е 9-и с точка повече. В следващия кръг Пирин приема у дома Оборище, а Гранит ще гостува на дубъла на Левски.