Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Дубълът на Черно море отнесе Рилци

Черно море II разгроми Рилци (Добрич) с 5:0 във Варна. Двубоят е от деветия кръг на Североизточната Трета лига. Хеттрик за малките „моряци“ записа Марин Петков, който пропусна да вкара и дузпа. Той даде аванс на варненци с попаденията си в 10-а и 29-ата минута.

Черно море II: Рилци е добър отбор

В 35-ата пък пропусна от бялата точка. Третият си гол реализира десетина минути след почивката. Четвърт час преди края се разписа и Петър Иванов. Николай Трифонов заби петия гол в 86-ата минута. Още положения създадоха, но не оползотвориха домакините.