Лидерът Черноморец (Балчик) отнесе Рилци

Черноморец (Балчик) разгроми Рилци в Добрич с 5:1 и затвърди лидерската си позиция в класирането. Двубоят е от осмия кръг на Североизточната Трета лига. С хеттрик се завърна Джорджио Димитров. Всичко в този мач приключи в последния половин час на първото полувреме. В него топката спря четири пъти в мрежата на домакините.

Черноморец (Балчик): Целта е ясна

Кристиян Бешев даде тон за победата с попадението си, четвърт час след началото на срещата. Десетина минути по-късно Иван Цачев удвои. После Димитров беше главното действащо лице. Той реализира в 31-а и 45-ата минута. Хеттрикът си оформи от дузпа в 56-ата минута. Георги Георгиев беше точен за домакините, десетина минути преди края.