Balkan Grand Prix 6

Дубълът на Черно море вилня в Генерал Тошево

Черно море II (Варна) разгроми Спортист с 6:1 в Генерал Тошево. Двубоят е от осмия кръг на Североизточната Трета лига. Всичко приключи за 10 минути през първото полувреме.

Дубълът на Черно море очаква успешно гостуване в Генерал Тошево

Серги Кешкерян откри резултата след четвърт час. Милен Николов удвои в 20-ата минута. В 25-ата пък Наско Янков направи резултата класически. 11 минути бяха достатъчни на Жечко Йорданов да се разпише два пъти до средата на втората част.

Спортист (ГТ): На лице са предпоставки за хубав мач

Росен Николов реализира почетното попадение за домакините в 80-ата минута. Малко след това Николай Трифонов направи 1:6.