Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Рилци удари Спортист в мач с осем гола

Рилци (Добрич) надви Спортист с 5:3 в Генерал Тошево. Двубоят е от шестия кръг на Североизточната Трета лига. Заслуга за попаденията на домакините имат и гостите. Само 180 секунди след началния съдийски сигнал, добричкия вратар допусна груба грешка и Петър Радев я наказа – 1:0. Футболистите на Рилци обърнаха мача само за 4 минути. Гюрсел Осман възстанови равенството в 10-ата. След 120 секунди се разписа и съотборника му Дейвид Венциславов.

Спортист (ГТ): Най-важното е да играем футбол

След още толкова време точен беше и Мартин Кирилов. Танер Юсню обаче върна интригата с автогол в 32-ата минута. Венциславов и Симеон Митев пък предрешиха всичко с головете си съответно в 37-а и 43-ата минута. Иво Игнатов фиксира окончателното 3:5, десетина минути след почивката.