Уулвс взе глътка въздух с успех срещу последния

Уулвърхамптън постигна ценна победа, която изведе тима извън зоната на изпадащите. “Вълците” спечелиха с 1:0 срещу последния в класирането Нотингам

Единственото попадение реализира капитанът на домакините Рубен Невеш. Португалецът се разписа от дузпа в 56-ата минута. Форест имаше възможност да изравни малко преди края, когато също получи дузпа, но Жозе Са отрази удара на Бренън Джонсън от бялата точка.

Уулвс, който е воден временно от Стив Дейвис и Джеймс Колин, имаше предимство през първото полувреме, когато Макс Килман удари греда след изстрел с глава. Един от най-активните в тима на домакините бе Адама Траоре. Именно той центрира за положението на Килман, а по-късно намери Аит-Нури при друга добра ситуацията за “вълците”. Удар на Траоре доведе и до дузпата, след като топката се удари в ръката на Хари Тофоло.

Нотингам няма победа от август и спечели една точка в последните си седем мача. Въпреки това миналата седмица клубът подписа нов договор с мениджъра Стив Кипър.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!