Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Молде отново се справи с Шамрок

Молде постигна втора победа над Шамрок Роувърс. Този път норвежците спечелиха с 2:0 като гост. Ирландците все още са в търсене на първи успех. Те имат една точка и загубиха шансове да продължат напред в Лигата на конференциите. Молде е втори и изостава на три точки от лидера Юргорден

19-годишният нападател на гостите Давид Фофана откри резултата в 33-ата минута. Той засече с глава центриране на Брейвик. Резервата Кристиан Ериксен отбеляза второто попадение в 69-ата минута малко след влизането си в игра. Той също се разписа след удар с глава, но след ъглов удар.