Левски 2007 спря негативна серия

В Левски едноименния тим спечели с 2:0 срещу Боруна (Царева ливада). Двубоят е от десетия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех за домакините с оглед случилото се на терена.

Левски 2007: Нямаме право да правим повече грешки

Съперникът им пък завърши с намален състав. В 20-ата минута рефера отсъди дузпа за игра с ръка на футболист от гостите. Вкара я завърналия се след контузия Ивайло Иванов. Джанко Танев проби отляво и стреля в мрежата за окончателното 2:0 в 40-ата минута. Два пъти Иванов, по веднъж Венцислав Миленов, Леон Илиев и Павел Челестинов пропуснаха да се разпишат.

В Боруна изненадани от скромния точков актив на Левски 2007

В 70-ата минута Калоян Илиев от Боруна отправи реплика към противник и рефера го отстрани с червен картон.