Дреновец с втора победа

Дреновец спечели с 2:0 гостуването си на Боруна (Царева ливада). Двубоят е от седмия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите можеха да бият по-изразително, въпреки че играха последния половин час с намален състав. Португалецът Андерсон Силва откри резултата с шут от въздуха след подаване на Деян Захариев в 6-ата минута. В 53-ата всичко приключи след като Денис Димитров вкара дузпа, отсъдена за нарушение срещу Андерсон Силва. Последният обаче беше отстранен с втори жълт и червен картон в 60-ата минута за фаул в центъра на терена. На два пъти Димитров и веднъж Захариев имаха възможност да реализират още попадения. Отлично включване за Дреновец направи новото попълнение Алекс Тодоров.