Черноморец (Балчик) превзе и Варна

Черноморец (Балчик) се наложи с 2:0 над Спартак II във Варна и продължава с пълен актив от началото на сезона. Двубоят е от шестия кръг на Североизточната Трета лига.

Черноморец (Балчик): Всеки мач да играем добре и да побеждаваме

Заслужен успех за гостите с оглед събитията на терена. Алекс Наков беше спрян с нарушение в средата на първото полувреме и Габриел Вулкано вкара дузпата. Две отлични възможности пропиля съотборника му Иван Цачев до почивката. Малко преди нея Баръш Николаев пропусна да изравни, стреляйки в аут. Добра комбинация между Почи, Габриел, завърши с гол на Наков в 55-ата минута.

Димитър Трендафилов: Черноморец (Балчик) е балансиран отбор с добри изпълнители

После Цачев, Почи и Теодор Тотев пропуснаха да реализират трето попадение. Александър Янчев пък уцели гредата на отсрещната врата в 70-ата минута.